XI Ogólnopolskie Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych

AKTUALNE TRENDY W ZARZĄDZANIU INFRASTRUKTURĄ SPORTOWĄ

Dlaczego organizujemy Forum FIRIS?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w XI edycji Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych. W tym roku spotykamy się w dn. 3-5 października, a miejscem spotkania będzie Żnin w województwie kujawsko-pomorskim. 

Ostatnie lata istotnie wywróciły znany nam doskonale porządek, skutecznie zmuszając do poszukiwań nowych rozwiązań w zakresie zarządzania infrastrukturą sportową. Ważne zmiany z punktu widzenia zarządcy, zachodzą także w sferze klientów. Zgodnie z Mastercard Sport Index (2022) 74% ankietowanych Polaków deklaruje zamiar dopingowania swoich sportowców czy drużyn na żywo, 47% ankietowanych przyznało, że w ciągu minionych 18 miesięcy wydało więcej na sprzęt sportowy niż przed okresem pandemii. Najciekawiej z tych badań brzmi informacja, że co trzeci Polak twierdzi, iż podczas pandemii zainteresował się nowym rodzajem sportu. 

Jaki to może mieć wpływ na obecną ofertę ośrodków sportu? Czy mamy potwierdzenie na przedstawione wyżej wyniki badań? W jaki sposób przestawić się na nowe oczekiwania klientów? Jak planować rozwój infrastruktury sportowej wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju? 

To tylko niektóre pytania, na które będziemy poszukiwali odpowiedzi. Jesteśmy przekonani, że już sama próba poszukiwań na postawione pytania będzie praktyczną skarbnicą inspiracji. 

Zapraszamy do Żnina w dniach 3 – 5.10.2022.
Do zobaczenia w Cukrowni!

Formularz zgłoszenia

pdf

Wystawcy i Partnerzy Forum

pdf

Program XI Forum FIRIS

pdf

Relacja prasowa z X Forum FIRIS 2021, magazyn ”Pływanie i Baseny”

Filmowe relacje z poprzednich Forum FIRIS:

IX edycja 2020 Olsztyn:

VIII edycja 2019 Łódź:

Informacje praktyczne:

3 dni szkoleniowe, ponad 12 merytorycznych debat i wykładów, 18 prelegentów.

Termin: 3-5.10.2022

Miejsce: Hotel Cukrownia Żnin 

udział w XI Forum FIRIS to poza merytorycznym programem także: oferta pobytowa dostosowana do oczekiwań uczestników, pełne wyżywienie, działania integracyjne oraz potwierdzenie uczestnictwa w formie certyfikatu.

Parę zdań o Organizatorze:

Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej powstał aby tworzyć stałą platformę współpracy i wymiany doświadczeń między menedżerami zarządzającymi ośrodkami i centrami sportu w Polsce. Misją Instytutu jest działanie na rzecz rozwoju i wspierania podnoszenia poziomu wiedzy o zarządzaniu obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce. Ważne jest także to, że sami jesteśmy „z branży”, co ma znaczenie dla rozumienia specyficznych problemów środowiska.

NASZE WIDEO LIVESTREAM

Jak radzimy sobie z odmrażaniem obiektów sportowych

Pierwsza w Polsce pływalnia pasywna – od podszewki

Partnerzy i współpraca: